krby, krbové vložky, teplovodní krby,

Hledáme nové prodejce VATRA ®  Tyto české krbové vložky s širokou řadou rozměrových typů za příznivé ceny mají ke každému typu zároveň i teplovodní variantu PTZ.  Dealerům nabízíme zajímavé obchodní podmínky formou velkoobchodních rabatů a dopravu po ČR zdarma. Dále aktivní podporu formou anonymního zpracování 3D návrhu pro klienta, vzorky na provozovnu a propagaci prodejce na našich WWW jako oblastního zástupce.

Rabaty

 * 30 -40 % rabat na všechny produkty VATRA !!!

 

další informace ZDE

 

Doprava ZDARMA

 *  V ceně již  doprava Toptrans kamkoliv po ČR - platí již při objednávce jednoho kusu !!

3D podpora

 * Možnost podpory ve zpracování 3D návrhu krbu pro vašeho klienta na základě vašeho zadání (náčrt atd.).

další informace ZDE

 

 

Vzorky

 * Vzorky na prodejnu. Buďto do komise nebo se slevou 40% a s odloženou splatností !!!

další informace ZDE 

 

Propagace

 * Uvedení Vaší společnosti na stránkách www.krb.cz  jako oficiálního dealera v kategorii specializovaný prodejce pro danou oblast. 

Obchodní politika

 Cílem je aby naši obchodní zástupci byli schopni  nabídnout klientovi to co dnes požaduje běžný zákazník a zároveň měli díky velkoobchodní slevě  dostatečnou rezervu na provozní náklady. Čili aby již v základní kalkulaci klientovi mohli zahrnout část rabatu do k.v. a nemusel klientovi složitě vysvětlovat otázky typu "proč je ta obestavba tak drahá". Proto neděláme z topeniště Rols-Roice který ocení spíše odborník a soustředíme se na to co  běžný klient požaduje.

Řada Trend vystihuje co určitá skupina teď hodně žádá, jednoduché elegantní širokoúhlé okno, nízkou cenu. Stále je ale i dost lidí co požadují řadu Praktik s popelníkem zpředu a pořádnou "forsáží" díky které Vám krb v případě potřeby vytopí chalupu za pár minut. Všechny varianty  mají možnost teplovodní PTZ které je v poslední době velmi žádané.

Kromě velkého množství variant je zde v neposlední řadě i velká škála tkzv. "průhledovek" a možnost příp. atypických úprav.

V případě zájmu o širší spolupráci nás prosím kontaktujte ZDE.                                 VATRA © 2013

krby, krbové vložky, teplovodní krby,