krby, krbové vložky, teplovodní krby,

Krbové vložky VATRA ®  jsou české krbové vložky s širokou řadou rozměrových typů za skvělé ceny.  Léty osvědčená kvalita navíc s podporou 3D projektů. Všechny typy mají zároveň i teplovodní variantu PTZ.

Optima Klasik Trend

 Trend je elegantní designová varianta kde po obezdění vložky je pohledový pouze rám dvířek. Vybírání popela se tedy provádí skrz topeniště. Dále mají tyto vložky sníženou proporci dvířek, možnost připojení CPV.  

další informace ZDE

 

 

Optima Lift Trend

 Trend je elegantní designová varianta s výsuvem dveří, kde po obezdění vložky je pohledový pouze rám dvířek. Vybírání popela se tedy provádí skrz topeniště. Dále mají tyto vložky sníženou proporci dvířek, možnost připojení CPV.  

další informace ZDE

Optima Lift Praktik

 Osvědčená praktická varanta s výsuvem dveří,. Vybírání popela z čela vložky možno i za provozu. Rada lift má výsuvná dvířka a mnoho variant prosklení.

 

další informace ZDE

 
Optima Klasik Praktik

 Osvědčená praktická varanta. Vybírání popela z čala vložky mozno i za provozu. Moho velikostních variant.

 

další informace ZDE

 
Relax

 S výsuvnými dvířky pro komíny již od 150 mm. Možnost prosklení bočních stěn. Litinové stěny topeniště demontovatelné z vnitřku ohniště. Speciální klapka pro zvýšenou účinnost.

další informace ZDE

Krbová kazeta 

 Kazeta či dvířka na míru k zabudování do stávajících otevřených krbu.  Tento výrobek sníží spotřebu paliva a vyřeší případný problém s nedostatečným tahem.   

 další informace ZDE.

Kompletní přehled všech typů k.v. VATRA naleznete ZDE.                   VATRA © 2013

 

krby, krbové vložky, teplovodní krby,