krby, krbové vložky, teplovodní krby,

3D návrhy obkladů pro krbové vložky VATRA ® Zhotovujeme počítačové 3D návrhy krb. obkladů na míru. Výsledkem je originální krb speciálně navržený pro účely klienta. Není problémem postavit krb u vystouplého komínového tělesa či jinak přizpůsobit danému prostoru nebo přidat krbové lavice, niky  atd.

Základem pro zhotovení návrhu jsou 3 základní informace klienta:

1/ zvolený typ krbové vložky (viz. katalog krb. vlož. VATRA ) V případě že nevíte, návrhář samozřejmě doporučí.

2/ námět vzhledu či přímo typové označení krbového kompletu.(viz. galerie nebo katalog typových kompletů ) , který se nejvíce přibližuje vašim představám a z kterého má tudíž návrh vycházet. V případě , že máte vlastí specifickou představu jak má Váš krb vypadat, doneste prosím vlastní náčrt.Jinak stačí třeba odkaz na jakékoliv foto někde na internetu.

3/ základní rozměry prostoru pro krb (půdorys stěn vč. polohy komínu a.t.d.náčrt v cm),případně doplněný zadáním maximálního možného zastavěného prostoru krbem. Doplňující foto daného prostoru je vždy vítáno.

Tyto údaje zpracuje designér a navrhne optimální řešení. Tyto návrhy lze dále upravovat , až do té podoby , která klientovi bude vyhovovat. V případě složení symbolického poplatku nemusíte docházet na další korekce návrhu do prodejny ale stačí vše e-mailem. Na základě hotového návrhu dle vašich představ se může uzavřít objednávka kompletní realizace. V případě že máte jak se říká jasno, můžete sestavit OBJEDNÁVKU NÁVRHU NA MÍRU kterou naleznete ZDE.

informařní leták návrhy na míru ve formátu PDF zde

 
foto prostoru pro krb
 
 
rozpracovaný návrh
hotový návrh 3D 
vmontovaný do fotografie
 
 
realizace krbu u klienta

Další ukázky zpracovávání 3D návrhů na míru VATRA DESIGN naleznete ZDE              VATRA © 2013

<<<<< zpět

krby, krbové vložky, teplovodní krby,