krby, krbové vložky, teplovodní krby,

VATRA ® DESIGN  je systém  kompletního řešení krbu na klíč.

Jak krbovou vložku ošatit
 
Krbové vložky jsou určeny pro obložení. Obklady jsou nejen estetickou záležitostí , ale také především funkční jelikož takto navržené obklady musí splňovat technické podmínky zejména maximální tepelnou účinnost krbového kompletu , ale i bezpečnost a zdrav. nezávadnost. 
Můžete se rozhodnout pro komletní dodávku na klíč od krbaře nebo případně o realizaci svépomocí či přes vašeho stavebníka..
Pokud se  rozhodnete pro kompletní dodávku , nabízíme  kompletní služby od projektu k realizaci na klíč viz 3D návrhy a galerie realizací.
Pokud pro svěpomoc vám rádi k vložce dodáme i materiály vhodné pro stavbu.obklady a užitečné rady viz návod k obezdění..
3D návrhy na míru
 
V dnešní době je již obvyklé že se krbové komplety přizpůsobují maximálně danému interiéru a vkusi klienta. Za tímto účelem je poskytovaná služba 3D návrhy, které jsou v podstatě konkrétními projetky viz. kompletní projekční služby.
 

Návod k obezdění

 Zde naleznete základní pokyny pro obezdění krbových vložek vatra. 
 
více informací ZDE
 
 
 
Galerie realizací
 
 V galerie  realizací u našich klientů, slouží zejména pro inpiraci a představu jak se krbové vložky VATRA začleňují do staveb
.
více informací ZDE
 

Typové krbové obklady VATRA DESIGN

  Zde naleznete několik typových sestav z naší nabídky s akčními slevami. 
 
více informací ZDE

 

VATRA © 2013

 

krby, krbové vložky, teplovodní krby,